kandydatów

Etat Instruktor grafomotoryki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie miejsce pracy: Wołów

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Instruktor grafomotoryki
Miejsce pracy: Wołów
Numer: StPr/21/0450
OBOWIĄZKI:
Praca w grupach przedszkolnych w 4 przedszkolach ( w Starym Wołowie, Lubiązu i 2 Przedszkolach w Wołowie) w godzinach od 09.00 do 15.00 (godziny pracy do uzgodnienia). Wynagrodzenie 42,00 zł./godz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: kwalifikacje do prowadzenia zajęć z grafomotoryki

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 42 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie