kandydatów

Etat Czynności biurowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Czynności biurowe
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6875
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja dokumentów, redagowanie pism do urzędów oraz innych instytucji. Kontakt z urzędami pracy, urzędami wojewódzkimi i pracodawcami. Bezpośredni kontakt i obsługa cudzoziemców ukraińskojęzycznych, którzy są zainteresowani współpracą z firmą. Wizyty w urzędach wojewódzkich na terenie całej Polski wraz z klientami firmy.Umowa zlecenie: 15.11.2021- 14.11.2026Ilość godzin zlecenia: minimum 40 godzin tygodniowo,System czasu pracy, godziny pracy: dyspozycyjność w godzinach 6- 20Kontakt z pracodawcą: jolanta.najborowska@pls.net.pl lub 574 220 920
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: komunikatywność, kultura osobista

Wymagania inne:

gotowość do podróży służbowych, mile widziane prawo jazdy kat. Bumiejętność redagowania pism do urzędówWymagane wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy bez zanczenia, komunikatywność, kultura osobista, dyspozycyjność, biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, jęz. uraiński C2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 37,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu