kandydatów

Etat Archiwista/archiwistka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Archiwista/archiwistka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6920
OBOWIĄZKI:
zabezpiecza, ewidencjonuje, brakuje i udostępnia dokumentację archiwalną zgromadzoną w archiwum zakładowym;porządkuje akta niewłaściwie opracowane;udostępniania i wypożycza akta zgromadzone w archiwum zakładowym;nadzoruje poprawność doboru klas z jednolitego rzeczowego wykazu akt przez pracowników merytorycznych;nadzoruje poprawność rejestrowania, prowadzenia i archiwizowania spraw w systemie EZD PUW (system Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją);przyjmuje oraz weryfikuje dokumentację dostarczoną i usystematyzowaną przez komórki organizacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz prowadzi jej ewidencję;dostarczone dokumenty rozmieszcza w pomieszczeniach archiwum zakładowego oraz monitoruje i zapewnia właściwe warunki ich przechowywania;inicjuje i uczestniczy w procesie brakowania, wydzielania i likwidacji dokumentacji niearchiwalnej;dostosowuje warunki przechowywania dokumentów do wymaganych standardów;kontroluje obieg dokumentów oraz dba o prawidłowy sposób ich przechowywania w komórkach organizacyjnych.Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali C, A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 339 86 56, e-mail: rekrutacja@dodr.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Archiwista
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie: min. średnie z ukończonymi kursami kancelaryjno-archiwalnymi I i II stopnia, 2) staż pracy: doświadczenie w pracy związanej z obsługą archiwum, 3) umiejętność-specjalność: znajomość Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie klasyfikowania i kwalifikowania dokumentacji, przekazywania materiałów archiwalnych do archiwum państwowego i brakowania dokumentacji niearchiwalnej umiejętność obsługi komputera;umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu