kandydatów

Etat Specjalista ds. dróg

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Oława

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. dróg
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/21/6865
OBOWIĄZKI:
1. Opracowywanie planów remontów dróg oraz przygotowanie dokumentacji technicznej przy udziale Wydziału Zamówień Publicznych Urzędu Miejskiego w Oławie 2. Prowadzenie spraw nadzoru i odbioru dróg. 3. Organizacja, nadzór i kontrola oczyszczania ulic, chodników, parkingów i ciągów pieszych w tym nadzór nad zimowym utrzymaniem dróg i chodników miejskich. 4. Zbieranie danych o ruchu i zdarzeniach na drogach. 5. Zbieranie informacji o stanie dróg. 6. Ochrona dróg, w tym: - uzgadnianie projektów rozbudowy, budowy dróg gminnych i wewnętrznych, - uzgadnianie projektów umieszczenia urządzeń obcych w pasach drogowych (gminne i wewnętrzne) oraz na terenach zielonych, - uzgadnianie projektów związanych z lokalizacją zjazdów do dróg gminnych i Wewnętrznych. 7. Inżynieria i bezpieczeństwo ruchu drogowego: - nadzór nad bieżącym utrzymaniem oznakowania pionowego i poziomego - wprowadzenie oznakowania dróg, - opiniowanie projektów organizacji ruchu, - prowadzenie ewidencji projektów organizacji ruchu.Praca w godz.: 7:00-15:00. Szczegóły oferty na stronie: http://zdmiz.olawa.pl/praca-w-zdmiz-olawa/Oferta dostępna w sali D.Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 313 94 45.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budowy dróg
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe techniczne w specjalności drogowej lub ogólnobudowlanej,staż pracy: mile widziany, prawo jazdy kat. B umiejętność obsługi programów komputerowych: MS OFFICE, AUTOCAD, znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych,brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu