Etat Specjalista ds. zamówień, eksportu i kontroli zewnętrznych

Firma: SAATBAU POLSKA SP Z O O miejsce pracy: Środa Śląska

Saatbau Polska Sp. z o.o. w Środzie Śląskiej jest sukcesywnie rozwijającą się firmą działającą w produkcji i sprzedaży nasion roślin rolniczych.  Obecnie większościowym udziałowcem spółki jest firma Saatbau Linz eGen z Austrii.

W celu realizacji potrzeb rynku nasiennego poszukujemy pracownika na stanowisko :

Specjalista ds. zamówień, eksportu i kontroli zewnętrznych
Miejsce pracy: Środa Śląska
Zadania:
  • Sprawozdawczość dot. prowadzenia rejestrów skupu, stanów magazynowych
  • Współpraca ,prowadzenie bieżących spraw i sporządzanie sprawozdań na potrzeby instytucji państwowych
  • Prowadzi sprawy związane z dokumentację remontową i inwestycyjną Spółki
  • Rozpatruje reklamacje dotyczące jakości materiału siewnego
  • Przeprowadza audyty jakości produktów Spółki – eksport i odnowienia
  • Przeprowadza powtórną, wewnętrzną kontrolę jakości kwalifikowanego materiału siewnego, przeznaczonego na eksport, przed wysyłką
Wymagania:
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i aplikacji biurowych
  • Odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność, konsekwencja w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność analizowania zadań
  • Miejsce zamieszkania – powiat Środa Śląska
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca jednozmianowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wdrożenie do pracy, praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień,
  • Bogatą ofertę benefitów (tj. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci).
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Saatbau Polska sp. z o.o z siedzibą w Środzie Śląskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Saatbau Polska sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Żytnia 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.