kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 86273

Warunki pracy

- praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami budynku

- praca wymaga szczególnej koncentracji i umiejętności komunikacji

- praca pod presją czasu

- praca wymagająca sprawnego narządu mowy, wzroku, słuchu i sprawności obu rąk

- praca biurowa przy komputerze powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy

- praca przy sztucznym i naturalnym oświetleniu

- obsługa urządzeń biurowych (komputer, kserokopiarka, drukarka, fax, telefon)

- budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych z narządem ruchu, posiada podjazd oraz windę

- praca na poziomie III piętra

Zakres zadań

  • realizuje zakupy w zakresie materiałów biurowych i papieru, druków i formularzy służbowych, materiałów promocyjnych i prewencji kryminalnej
  • prowadzi ewidencję w zakresie materiałów biurowych i papieru, druków i formularzy służbowych, materiałów promocyjnych i prewencji kryminalnej oraz sporządza dokumentacje obrotu materiałowego, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
  • sporządza projekty umów oraz dokumentów związanych z udzieleniem zamówienia publicznego i współpracuje w tym zakresie z komórkami właściwymi merytorycznie tj. Wydział Finansów KWP , radca prawny KWP, Wydział Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych KWP, bezpośredni użytkownik
  • bieżąco monitoruje zamówienia i umowy zawarte z kontrahentami oraz dokonuje ich ostatecznego rozliczenia, w tym sporządza dokumentację w zakresie zastosowania kar umownych dla kontrahentów
  • prowadzi rozliczenia finansowe
  • przygotowuje dane umożliwiające planowanie rzeczowo-finansowe dla jednostek Policji woj. dolnośląskiego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji
  • komunikatywność
  • biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych i finansów publicznych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe: 2 lata w obszarze zamówień publicznych