kandydatów

Etat Kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/6739
OBOWIĄZKI:
Organozowanie i przydzielenie pracy, delegowanie zadań , wdrażanie systemów ocen praocwniczych , motowyowanie i wspieranie pracowników , kontrolowanie postepów realizacji poszczególnych projektów, informowanie zarządu spółki o działaniach , kontakt z wspólnikami spółki. Miejsce pracy: ul. Magazynowa 47 , 55-040 Bielany WrocławskieForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata , praca w godzinach od 8.00-16.00Kontakt z pracodawcą: 508-087-761Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

CU Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy rok na podobnym stanowisku obsługa komputera , praca w zespole , znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie w stopniu biegłym

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu