kandydatów

Etat Mistrz osiedla i organizator robót technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Mistrz osiedla i organizator robót technicznych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6747
OBOWIĄZKI:
Organizacja, koordynacja i kontola pracy w podległym pionie, przyjmowanie zgłoszeń, dbanie o terminowe wykonywanie zadań, utrzymanie obiektów budowlanych, instalacji i urządzeń technicznych w należyej i zgodnej z przepisami gotowości i sprawności, współpraca z instytucjami tj. MPEC, MPWiK itp. Nadzór nad grupą remontową. Miejsce pracy: Wrocław ul. Różana 4/6Kontakt z pracodawcą: g.kulesza@metalowiec.wroclaw.plForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach od 7.00-15.00Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik budownictwa*
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub pokrewne , staż pracy minimum 5 lat na samodzielnym stanowisku, mile widziane uprawnienia budowlane, praca na wysokosci powyżej 3 metrów

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu