kandydatów

Etat Koordynator hali

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Koordynator hali
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6618
OBOWIĄZKI:
- ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI I USŁGUĄ PORZADKOWO-CZYSTOŚCIOWĄ, - WERYFIKACJA I ZARĄDZANIE MAGAZYNEM SPRZĘTU I ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH- KONTAKT Z KLIENTEM,- UDZIAŁ W AUDYTACH NA OBIEKTACH, - REKRUTACJA PRACOWNIKÓW PORZĄDKOWYCH,Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata ,praca w godzinach od 6.00-22.00Kontakt z pracodawcą: ul. Wagonowa 5-7, 53-609 Wrocław oraz wg zleceń na obiektach zleconych przez klientów na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa maszyn czyszczących
Uprawnienia: Obsługa klienta bezpośrednia

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy 10 miesięcy ZNAJOMOŚĆ MASZYN CZYSZCZĄCYCH I ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH I KONSERWUJĄCYCHDOŚWIADCZENIE W PRACY HALI MAGAZYNOWEJ WIELKOPOWIERZCHNIOWEJ[Inne] : - DOŚWIADCZENIE W PRACY NA HALI MAGAZYNOWEJ WIELKOPOWIERZCHNIOWEJ, BIUROWCACH W BRANŻY PORZĄDKOWO-CZYSTOŚCIOWEJ,ZNAJOMOŚC MASZYN CZYSZCZĄCYCH I ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH-ZE WZGLĘDU NA POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW POSZUKUJEMY OSÓB DYSPOZYCYJNYCH DO WYKONYWANIA PRACY DWUZMIANOWEJ- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO NA POZIOMIE B1 W MOWIE I PIŚMIE WYMAGANA ZE WZGLĘDU NA KIEROWANIE DO PRAC PORZĄDKOWYCH OBOCKRAJOWCÓW

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 6 966,03 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu