kandydatów

Etat Kierownik ds. obsługi procesu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik ds. obsługi procesu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6503
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:- zarządza pracownikami w licznie ok 30+ rozlokowanych w różnych zespołach; - zarządza procesem dostarczania usług do Klientów;- radzi sobie skomplikowanymi kwestiami z obszaru inżynierii oprogramowania zapewniając, że projekt, kod oraz ogólne rozwiązanie zastosowane spełnia wymogi jakości; - jest odpowiedzialny za jakość dostarczanych do klienta usług od strony produkcji oprogramowania;- odpowiedzialny za przygotowanie oraz wdrożenie kolejnego projektu dla danego Klienta; - prezentuje postawę proaktywną i zapewnia najwyższą jakość procesu dostarczania usług do klienta; - przygotowuje spójny plan dostarczania usług; - potrafi radzić sobie z zarządzaniem zespołem, rozwojem technologii a także radzi sobie z konfliktem; - nadzoruje rozwój swoich podopiecznych, uczestniczy w ich programie rozwoju przygotowanym dla kierowników zespołów oraz menadżerów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe,kierunek wykształcenia: informatyka, technologie informacyjne, zarządzanie lub pokrewne,doświadczenie zawodowe:- co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze IT, znajomość branży IT, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, mile widziane doświadczenie z zakresu programowania, umiejętności:- umiejętność zarządzania kilkoma zespołami równolegle, koordynując działania poszczególnych zespołów; - umiejętność zarządzaniu dużym zespołem;- umiejętności z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych;- umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów/kwestii z obszaru IT oraz dostarczanie rozwiązań w sposób czasowy i zgodny z wymogami jakości; - doświadczenie oraz aktualna wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii oprogramowania i wdrażania rozwiązań oraz ich rozmieszczenia w projekcie; - zdolność do negocjowania, dopasowywania oraz wdrażania najlepszych procesów inżynieryjnych;- stosuje sprawdzone dobre praktyki;znajomość języków obcych:- j. angielski - B2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

10 000 - 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu