Etat Czynności magazynowe, pakowania, załadunkowe, rozładunkowe, konfekcyjn

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Siechnice

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Czynności magazynowe, pakowania, załadunkowe, rozładunkowe, konfekcyjn
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/21/6555
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI MAGAZYNOWYCH, PAKOWANIE ELEMENTÓW, PROWADZENIE ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU TOWARÓW. Miejsce pracy: ul. Kwiatkowskiego 24, 55-011 Siechnice,Kontakt z pracodawcą: tel.: 574 930 170Oferta w ramach pracy tymczasowej DODATKOWE INFORMACJE ZWIĄZANE Z STANOWISKIEM PRACY:STANOWISKO PRACY: CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE, PAKOWANIA, ZAŁADUNKOWE, ROZŁADUNKOWE, KONFEKCYJNE, LOGISTYCZNEIŁOŚĆ GODZIN PRACY TYGODNIOWO: 30 GODZINSYSTEM PRACY: 6-14;14-22;22-6 MOŻLIWE ZMIANYTRYB PRACY: TRZYZMIANOWY DYSPOZYCYJNOŚĆ CAŁODOBOWAForma umowy: zlecenie na 18 miesięcznie, praca w godzinach od 6-14, 14-22, 22-6 Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu