kandydatów

Etat Pracownik restauracji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/6590
OBOWIĄZKI:
-przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń-prace magazynowe, uzupełnianie zapasów-sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień-prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracjiSystem czasu pracy: WEGŁUG GRAFIKUPraca na czas określony: 2 LATAGodziny pracy 7:00 - 00:00kontakt z pracodawcą: PL-00087MGR@PL.MCD.COM lub
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych*

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 805,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu