kandydatów

Etat Doradca techniczno-handlowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Doradca techniczno-handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6532
OBOWIĄZKI:
IBS-Scherer jest wiodącym producentem i dostawcą urządzeń do czyszczenia części i odtłuszczania powierzchni, a także specjalnych środków czyszczących Made in Germany.Od 50 lat firma IBS oferuje przyjazne dla środowiska i użytkownika kompleksowe rozwiązania do czyszczenia i konserwacji powierzchni przemysłowych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Sprawdzona technologia IBS jest z powodzeniem stosowana w całej Europie.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy do dystrybucji produktów technicznych dla wszelkiego rodzaju warsztatów i przedsiębiorstw przemysłowych.Do Państwa zadań należeć będzie aktywny rozwój istniejących relacji z klientami, pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo i prezentacja produktów technicznych na miejscu u klienta.Oferujemy:- Silną markę z 50-letnim doświadczeniem,- Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w firmie rodzinnej,- Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia, system premiowania,- Znajomość branży zdobyta poprzez wieloletnią działalność międzynarodową,- Nowoczesne narzędzia pracy,- Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie koordynatora, - Firma zapewnia samochód (również do użytku prywatnego), telefon, komputer. Praca w godz. 8:00-16:00 od pon. do pt.Miejsce wykonywania pracy: teren wojewóztwa dolnośląskiego. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na poniższy adresIBS Scherer GmbHIna WeidmannGewerbegebiet55599 Gau-BickelheimTel.: +49-6701-9383-0Fax: +49-6701-9383-33www.ibs-scherer.de personal@ibs-scherer.de
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Przedstawiciel handlowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy: 2 lata doświadczenia w handlu, sprzedaży, obsłudze klienta, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym plusem, umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych,umiejętność komunikacji i prezentacji, a także pewność siebie,gotowość do częstych wyjazdów służbowych,mile widziana znajomość j. niemieckiego,pracy zorientowanej na klienta i osiągnięcia założonych celów

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu