kandydatów

Etat Monter klimatyzacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Długołęka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter klimatyzacji
Miejsce pracy: Długołęka
Numer: StPr/21/6480
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w nowych obiektach budowlanych oraz obiektachistniejących, także instaluje: wentylatory, dmuchawy, nagrzewnice, łapacze kurzu i centrale klimatyzacyjne, czerpniei wyrzutnie powietrza, zbiorniki wody, zawory regulacyjne, sprężarki, regulatory parametrów powietrza, urządzeniakontrolno-pomiarowe oraz klimatyzatory indywidualne. Ponadto kontroluje sprawność działania instalacji oraz urządzeńwentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wykonuje ich bieżącą konserwację, a także prace związane z naprawą instalacji iurządzeń, remontem, przebudową, rozbudową oraz demontażem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.przygotowywanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacjątechniczną; - wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacji klimatyzacyjnych iwentylacyjnych; wykonywanie montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; - organizowanie stanowiskapracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej.Umowa zlecenie, ilość godzin w miesiącu około 80, praca w godzinach 8-12zatrudnienie na czas nieokreślonyAktualne miejsce pracy ul. Wrocławska 18, 55-095 Długołęka, następnie wg zleceńkontakt z pracodawcą: privatmaster.pl@gmail.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 6 m-cy, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Długołęka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu