kandydatów

Etat Pracownik serwisu porządkowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik serwisu porządkowego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6424
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystość na terenie obiektu (strefa biurowa i ogólnodostępna) oraz wokół obiektu.Realizacja prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.Umowa zlecenie: ROKIlość godzin w miesiącu około 160praca w godzinach 22:00-6:00Kontakt z pracodawcą: praca@nfm.wroclaw.pl lub 727010251, 727010225
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe,dyspozycyjność – gotowość do pracy w porze nocnej oraz w niektóre dni weekendu;brak przeciwskazań do pracy na wysokości;odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;dokładność oraz umiejętność pracy w zespole;gotowość do podjęcia pracy od zaraz;doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych oraz obsługa maszyny sprzątającej będą dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu