kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura

Firma: RENT INVEST SP. Z O.O. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5737536, z dnia 2021-10-04

RENT INVEST SP. Z O.O.

Rent Invest
Wrocławska firma zajmująca się inwestowaniem w nieruchomości oraz obsługą rynku najmu poszukuje do rozwijającego się zespołu

Asystent / Asystentka biura

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami
  • prowadzenie kalendarza, umawianie i asystowanie w spotkaniach
  • bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa zapytań, zgłoszeń od klientów
  • zajmowanie się sprawami biurowymi takimi jak m.in.: ewidencja faktur, płatności, sprawy urzędowe oraz inne bieżące zadania organizacyjno-administracyjne
  • organizacja pracy biura (obsługa spotkań z klientami oraz innych wydarzeń firmowych)

Wymagania

Poszukujemy empatycznej osoby, która:

  • łatwo i kulturalnie potrafi prowadzić rozmowy z kontrahentami
  • jest skrupulatna i dokładna
  • jest zaangażowana w wykonywaną pracę, wychodzi z własną inicjatywą
  • jest samodzielna i potrafi dobrze zorganizować swój czas pracy
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym
  • posiada prawo jazdy kategorii B
  • lubi ludzi

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów lub na stanowisku asystenta/tki

Oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym (3 miesiące)
  • wynagrodzenie od 3.500 – 4.200 (w zależności od kompetencji) + premie
  • możliwość awansu na Kierownika BOK
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • nowe, dobrze wyposażone biuro
  • lokalizacja – Wrocław ul. Obornicka 76D