kandydatów

Etat Czynności sprzątające

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Czynności sprzątające
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6317
OBOWIĄZKI:
Niespecjalistyczne sprzątanie na zlecenie, sprzątanie śmieci, zamiatanie, wymiana worków ze śmieciami itp.Umowa zlecenie: do 3 latMiejsce wykonywania pracy: aktualne plac Katedralny 8, 50-329 Wrocław, ul. Benedykta Polaka 14, 50-379 Wrocław, ul. Smardzowska 49-93, 52-234 Wrocław + według zleceń pracodawcy (różne miejsca wykonywania pracy na terenie Polski). Dyspozycyjność w godz. 06:00 - 22:00, w dni wolne. Biorąc pod uwagę charakterystykę pracy ilość godzin pracy w miesiącu będzie się wahać od 168 do 250 godzin.kontakt z pracodawcą: legalizacja@pixy.biz lub 785014230
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, jęz. ukraiński B2 mile widzianymiłe widziana umiejętność pracy ze sprzętem sprzątającym, dyspozycyjność, doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, punktualność,dbałość o detałemile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku conajmniej 2 miesiące, praca w plenerze, mile widziana znajomość środków czyszczących i ich przeznaczenia

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu