kandydatów

Etat Cukiernik/piekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Cukiernik/piekarz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6361
OBOWIĄZKI:
Wszystkie prace zwąazane ze stanowiskiem cukiernika/pomocy cukiernika/ciastkarza. Dbałość o jakość wyrabianych produktów zgodnie z recepturami-wyrób pączków, donatów, pieczywa, drożdżówek. Przygotowanie produktów zgodnie z recepturami. Dbanie o czystość miejsca pracy. Praca na umowę zlecenie, 160 - 200 godzin pracy miesięcznie; dyspozycyjność w godz. 5:00 - 15:00. Praca 5 dni w tygodniu, również w soboty - wtedy za sobotę dzień wolny w tygodniu. Praca w "Wytwórni Pączków Piekarczyk". W okresie szkolenia stawka godzinowa: 18,30 zł/godz. brutto, a później: 25,00 zł/godz. brutto. Kontakt kandydatów tel. 608 715 239 lub e-mail: t.zalewski@wytworniapaczkow.pl. Oferta dostępna w sali G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni
Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w gastronomii, cukierni, kuchni; podstawowa umiejetność pracy w kuchni, gastronomii, pieczeniu, smażeniu; aktualana książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia; chęć uczenia się i zdobywania doświadczeń; praca : "Wytwórnia Pączków Piekarczyk". W trakcie umowy zlecania koniecznea będzie szkolenie na koszt pracodawcy w Opolu 2-3 tygodnie z zapewnionym zakwaterowaniem.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu