kandydatów

Etat Net C# Developer (Programista)

Firma: MP2 IQ Solutions sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5701578, z dnia 2021-09-29

Firma programistyczna wytwarzająca oprogramowanie dla przemysłu.

Net C# Developer (Programista)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Praca przy rozwoju i utrzymaniu systemu monitorującego, planującego i kontrolującego całą działalność produkcyjną w fabrykach.
  • Szczególny nacisk jest kładziony na zachowanie spójności danych i niezawodności systemu, który ze względu na specyfikę ma m.in. formę natywnej aplikacji desktopowej. Atrakcyjność wizualna jest mniej istotna.
  • Zadania resource intensive, dużo pracy systemu wykonywanej offline.

Wymagania

  • .NET
  • C# (WinForms)
  • LINQ
  • MSTest
  • MySQL
  • Defensive programming
  • Gitlab/GIT
  • SOLID principles
  • TDD

Mile widziane:

  • C++
  • DDD
  • Phyton
  • Continuous Integration (TeamCity)

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwy nienormowany czas pracy
  • Na życzenie pracownika, możliwe zatrudnienie w niepełnym wymiarze
  • Forma zatrudnienia dopasowana do preferencji pracownika:
    • Umowa o pracę: 8.000,00 - 14.000,00 zł brutto
    • Współpraca B2B: 10.000,00 - 16.000,00 zł netto na fakturze

Proces rekrutacji

  • Test online
  • Po weryfikacji pozytywnej rozmowa za pomocą aplikacji ZOOM

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-09-2021
Wyświetleń: 162