kandydatów

Etat Senior test analyst

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Senior test analyst
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6195
OBOWIĄZKI:
1. Projektowanie i implementacja funkcji platformy raportowej (repozytorium metadanych, komponenty online, komponenty drukowalne).2. Modelowanie danych oraz implementacja procedur ETL, funkcji czyszczących dane, procedur pobierających dane. 3. Przeprowadzenie testów jednostkowych dla zaimplementowanych artefaktów. 4.Zarządzanie procesem instalacji, utrzymania i wsparcia użytkownika końcowego platformy raportującej. 5. Przygotowanie dokumentacji technicznej dla dostarczonych artefaktów. 6. oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.Praca w godz.: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, mile widziane informatyczne lub pokrewne,2) staż pracy: ponad 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie na stanowisku administratora systemu,3) umiejętność-specjalność:Umiejętność pracy zespołowej,Wysokie zdolności kontrolne i umiejętność bezpośredniego angażowania się w rozwiązywanie problemów,Doświadczenie z systemem operacyjnym Linux,Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,Zdolność ustalania priorytetów, wspaniała organizacja,4) inne Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 12 416,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu