kandydatów

Etat Kierowca samochodu dostawczego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/6190
OBOWIĄZKI:
Organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii. Przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania. Planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych. Kierowanie samochodem dostawczym.Około 100 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 17:00-22:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie - ogólnokształcące, staż pracy: min. 3 miesiące na danym stanowisku, posiadanie prawa jazdy kat. B, dyspozycyjność, punktualność, sumienność

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu