kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Trans.eu Group S.A. miejsce pracy: Wrocław

Szukasz ciekawych wyzwań? To świetnie trafiłeś.
Dołącz do nas i wspólnie z nami twórz Transcash!

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania, które na Ciebie czekają to:
  • Bieżąca analiza wyników prowadzonych działań, w tym źródeł ruchu i konwersji w witrynach
  • Analiza treści i zachowania użytkownika w serwisie oraz na landing page'ach reklamowych pod kątem optymalizacji ścieżek zakupowych, rekomendowanie zmian, które zwiększą poziom konwersji
  • Opracowywanie raportów i statystyk z realizowanych działań
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Wsparcie zespołu w tworzeniu contentu na potrzeby mediów społecznościowych i SEO
Do sprawnego realizowania zadań koniecznie potrzebujesz:
  • Min. 2 lat doświadczenia w marketingu
  • Znajomości Google Analytics
  • Znajomości Google Ads, Facebook Ads
  • Znajomości Excel'a oraz Google Sheets
  • Analitycznego umysłu i umiejętności wyciągania wniosków na podstawie posiadanych danych
  • Dobrego angielskiego, pozwalającego na samodzielne przygotowanie kampanii
  • Samodyscypliny i ciągłej chęci do polepszania swoich działań
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną i karty Multisport
  • Codzienne, pyszne śniadania
  • Eventy integrujące zespół
  • Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników
  • Masaże, odciążające nasz kręgosłup
  • Bibliotekę do dyspozycji, stale wzbogacanej o nasze propozycje
  • Zajęcia i sekcje sportowe, organizowane w firmie i poza nią
  • Start-upową, luźną atmosferę