kandydatów

Etat Czyszczenie i konserwowanie maszyn przemysłowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Czyszczenie i konserwowanie maszyn przemysłowych
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/6090
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:czyszczenie i konserwowanie maszyn przemysłowychGodzin pracy 7:00 - 16:00umowa zlecenie: 1 rokumowa zlecenie, ilość godzin w miesiącu około 200oferta pracy tymczasowejKontakt z pracodawcą: 721084227
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania:wykształcenie minimum zas. zawodowe,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskusamodzielność w realizacji powierzonych zadańpracowitość i umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,68 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu