kandydatów

Etat Agency coordynator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Agency coordynator
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/6097
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie ludźmi na magazynie, wdrożenie nowo zatrudnionych pracowników tymczasowych , sporzadzanie raportów na potrzeby klienta, uczestnictwo w spotkaniach dziennych / tygodniowych/ miesięcznych. Forma umowy: umowa o pracę tymczasową na 1 rok, praca na dwie zmiany w godzinach od 6.00-16.30 lub 17.30-04.00Miejsce pracy: ul. Logistyczna 6 , 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Amazon 1 55-040 Bielany Wrocławskie. Kontakt z pracodawcą: iwona.jakimowicz@randstad.plOferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik agencji pracy tymczasowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: minimum średnie; staż pracy: minimum 3 miesiące doświadczenia w pracach magazhnowych na terenie dużych ( zatrudniających ponad 500 osób) magazynów zdolności manualne, obsługa komputera, znajomosć języka rosyjskiego, angielskiego oraz ukraińskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 738 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu