kandydatów

Etat Przedstawiciel - Szkoleniowiec

Firma: Lierac Paris miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5661228, z dnia 2021-09-23

Firma LABORATOIRE NATIVE POLSKA Sp. z o.o – oferująca dermokosmetyki marki LIERAC, PHYTO, JOWAE

poszukuje:

Przedstawiciel - Szkoleniowiec

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientami w rynku farmaceutycznym – apteki indywidualne oraz sieciowe łódzkie, śląskie, dolnośląskie.
  • Obsługa aktualnych klientów oraz poszukiwanie nowych
  • Prezentacja oferty dla marek: LIERAC, PHYTO, JOWAE, negocjacje, pozyskiwanie zamówień, inicjowanie lub kontrola wprowadzonych działań promocyjnych,
  • Prezentacje i wprowadzanie nowości, praca z wykorzystaniem materiałów reklamowych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz dbanie o ekspozycję produktów w zgodzie z zasadami firmy
  • Współpraca z Zespołem Dermokonsultantek oraz udział w ewentualny eventach specjalnych w punktach powierzonego regionu

Wymagania

  • Zamiłowania do produktów kosmetycznych-dermokosmetyków, pasji poznawania nowości oraz zasad pielęgnacji

  • Odwagi i umiejętności pracy z kosmetykami wysokiej klasy i wysokiego pozycjonowania cenowego

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Dermokonsultantki

  • Wykształcenie wyższe, dobre umiejętności w prezentacji i negocjacji

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • Otwartość do podejmowania nowych wyzwań, samodzielność i własna inicjatywa

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Pracę w kameralnej firmie w skali Polski, w środowisku międzynarodowym i dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Praca w oparciu o preparaty kultowe LIERAC, PHYTO, JOWAE, najwyższej jakości i renomie, ugruntowanej pozycji m.in. we Francji, we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, także w Polsce, dystrybuowane w kanale aptecznym, również w dobrych drogeriach, perfumeriach na całym świecie.
  • Współpracę z dynamicznym, zaangażowanym zespołem, chętnie podejmującym inicjatywy
  • Profesjonalne, pasjonujące szkolenia szczególnie w zakresie dermokosmetyków oraz technik sprzedaży
  • Motywujący system wynagradzania oraz ciekawe, zróżnicowane narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w najbardziej rozwijających się przestrzeniach handlu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samochód służbowy