kandydatów

Etat Czynności pomocnicze

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Czynności pomocnicze
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/6110
OBOWIĄZKI:
Czynności pomocnicze w procesie wytwarzania produktów z tworzyw sztucznych oraz inne czynności zlecone przez przełożonego.Utrzymanie miejsca wykonywania zlecenia w należytym porządku. Przestrzeganie zasad bhp i ppoż.System czasu pracy: min. 40h/tyg.Wymagana gotowość do pracy 12h/dzień oraz w dni wolne. Wymiar czasu pracy: zgodnie ze zleceniemumowa zlecenie: 3 latakontakt z pracoadwcą: o.timchenko@impel.pl lub 508 028 074
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, staż pracy bez znaczeniadyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, sprawność manualna,pożądana znajomość jęz. ukraińskiego lub rosyjskiego ze względu na pracę w zespole składającym się z cudzoziemców

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu