kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu

Firma: XTG S.A. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5613897, z dnia 2021-09-16

Od 2009 roku zmieniamy świat dystrybucji urządzeń mobilnych, jak również z branży AGD i beauty - i nie stoimy w miejscu. Wciąż poszerzamy nasze portfolio produktów m.in. o obszar IT (hardware) oraz fotowoltaikę, zapewniając naszym Klientom coraz bardziej komplementarne wsparcie ich biznesu. Kieruje nami ambicja, by tworzyć najlepsze, globalne centrum zakupowe zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. I choć pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, sukcesy i ciągły rozwój zawdzięczamy przede wszystkim ludziom.

Stworzyliśmy i stale rozwijamy różnorodny, wielokulturowy zespół osobowości, które wykorzystując swoje możliwości i realizując talenty skutecznie prowadzą XTG przez dynamiczny rynek. Codziennie witamy i pozdrawiamy się w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce, w którym każdy czuje się dobrze – jako ważna i ceniona część zespołu, otoczona wsparciem i życzliwością.

Dołącz do świata XTG – jako klient lub część zespołu. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji.

Asystent / Asystentka Działu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • bieżące wsparcie pracy działu,
  • bieżąca obsługa biura; zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze oraz biurowe,
  • obsługa proform,
  • wspieranie w pilnowaniu płatności, rozrachunków,
  • weryfikacja i archiwizowanie dokumentów, dbanie o ich prawidłowy przepływ,
  • przygotowanie zestawień, raportów, prezentacji,
  • obsługa mailowa firmowych skrzynek,
  • kontrolowanie grup na komunikatorach i umiejętność wyselekcjonowania z tego najważniejszych rzeczy, tak aby najważniejsze tematy były załatwiane w pierwszej kolejności.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemie ERP Comarch,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Word),
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i dokładność za powierzone zadania,
  • umiejętności analityczne oraz organizacyjne (praca pod presją czasu).

Oferujemy

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia dnia pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.