kandydatów

Etat Hydraulik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Hydraulik
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5959
OBOWIĄZKI:
Co będzie należało do Twoich obowiązków:Montaż instalacji centralnego ogrzewania, m.in. w technice lutowania rur miedzianych, rur pex-al-pex zaciskanych:- Kucie bruzd pod instalacje c.o.,- Trasowanie instalacji,- Składanie instalacji,- Montaż grzejników stalowych,Montaż instalacji gazowej:- Trasowanie instalacji,- Składanie instalacji,- Wykonywanie próby szczelności instalacji gazowej,Przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnej,Demontaż starej instalacji centralnego ogrzewania, grzejników żeliwnych,Drobne prace elektryczne, np. montaż gniazda natynkowego, montaż sterownika pomieszczeniowego,Łatanie otworów w ścianach,Montaż wkładów kominowych ze stali nierdzewnej,Dowożenie materiałów instalacyjnych z hurtowni na miejsce realizacji usługi.Co chcemy Ci zaoferować:- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, z wieloletnim doświadczeniem na lokalnym rynku,- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę wg preferencji pracownika,- Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 - opcjonalnie dla chętnych pracowników możliwość pracy w soboty,- Wynagrodzenie w przedziale 3200 - 4800 netto (na rękę) uzależnione od Twojego doświadczenia, zaangażowania i efektywności pracownika,- Koleżeńską atmosferę pracy w sympatycznym zespole,- Wsparcie ze strony członków zespołu - fachowców w obszarze: instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wkładów kominowych, uruchamiania kotłów gazowych i in.,- Możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych - produktowych i kompetencyjnych,- Podnoszenie Twoich kompetencji dzięki wykonywaniu różnorodnych, angażujących zadań. Jak będzie przebiegała rekrutacja:I etap - prosimy o przesłanie CV. Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i Instalpro Andrzej Kuczaj - z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Oleśnickiej 15b - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). II etap - wywiady telefoniczne z rekruterami,III etap - spotkania z przedstawicielem/właścicielem firmy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 570 490 058, e-mail: k.flakowska@maxiehill.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Hydraulik (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Czego od Ciebie wymagamy:3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego hydraulika lub 5-letniego doświadczenia w pracy o charakterze pomocnika hydraulika/na budowie/przy pracach instalacyjnych wskazanych w zakresie obowiązków,Utrzymywania porządku wokół swojego stanowiska pracy,Znajomości podstawowych przepisów z zakresu instalacji gazowych,Uprawnienia SEP - mile widziane,Czynnego prawa jazdy kat. B,Samodzielnego dojazdu na miejsce realizacji usługi (w obrębie Wrocławia),Umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem - uzgadniania drobnych kwestii podczas prac, Kultury osobistej w kontaktach z klientami i kontrahentami,Niezależności w działaniu i samodzielnego podejmowania decyzji,Dokładności i rzetelnego wykonywania Twoich zadań,Punktualności

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 400 - 6 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu