kandydatów

Etat Negocjator Terenowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5597799, z dnia 2021-09-15

Klient portalu Praca.pl

Instytucja finansowa z dobrze rozwiniętą strukturą terenową poszukuje osób na stanowisko

Negocjator Terenowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Twoja praca polegać będzie na:

  • bezpośredniej windykacji należności,
  • dbaniu o interes firmy na powierzonym terenie poprzez realizacji planów ilościowych i jakościowych
  • utrzymywaniu wysokiej jakości i poziomu pracy pracy – oraz raportowaniu do przełożonego.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • przynajmniej dwa lata zajmowała się windykacją bezpośrednią,
  • wykazuje gotowość do częstych podróży służbowych i ma prawo jazdy kat. B,
  • potrafi zadbać o organizację pracy własnej i jest nastawiona na wynik,
  • jest dynamiczna i zdecydowana w działaniu oraz potrafi pracować pod presją czasu,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • bonusy pracownicze