kandydatów

Etat Pracownik działu przepływu towaru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik działu przepływu towaru
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/5896
OBOWIĄZKI:
Działanie na rzecz zapewnienia najwyższej dostępności towaru dla klientów, poprzez poprawne i terminowe realizowanie zadań związanych z przepływem towaru w sklepie. Skuteczne wykonywanie operacji związanych z przepływem towaru oraz zadań administracyjnych, wspierając efektywność procesu przepływu towaru. Działanie zgodnie z zasadami inwentaryzacyjnymi i administracyjnymi tak, by utrzymać spójność danych inwentaryzacyjnych w celu maksymalizowania dostępności produktów dla klientów. Wspieranie działań związanych z optymalizowaniem procesu przepływu towaru w sklepie poprzez pracę w oszczędny, prosty i świadomy sposób. Branie odpowiedzialności, jako część Zespołu Przepływu Towaru (Goods Flow Team), za ukończenie procesu zatowarowania przed otwarciem sklepu, w jak najbardziej wydajny, komercyjny oraz bezpieczny sposób. Dodatkowo, podejmowanie niezbędnych działań dotyczących przygotowywania/kompletownia zamówień dla klientów, w ramach procesu przepływu towaru.Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie: średnie, 2) staż pracy: rok doświadczenia na podobnym stanowisku, 3) umiejętność-specjalność:łatwość nawiązywania kontaktów,analityczne myślenie,obsługa komputera i pakietu office

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu