kandydatów

Etat Graphic Designer

Firma: PND FUTURA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Agencja brandingowa PND Futura - tworzymy marki z przyszłością!

Jesteśmy agencją brandingową, specjalizującą się w twórczym podejściu do rozwoju marek. Wzmacniamy rynkowy i wizerunkowy potencjał brandów kierując się w pracy filozofią marki z przyszłością i wykorzystując autorski koncept FUTURE. Zapewniamy markom profesjonalne wsparcie w takich obszarach jak: strategiczny konsulting, branding konsumencki, branding korporacyjny czy digital branding. W naszym kompleksowym zestawie rozwiązań dla marek znajdują się m.in. badania, insighty, analizy, koncepty, design thinking, strategia marki, kreacja marki, design opakowań, naming, fotografia produktowa.

Graphic Designer
Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA

Obecnie do naszego zespołu kreatywnego poszukujemy graphic designera posiadającego udokumentowane doświadczenie w projektowaniu grafiki opakowań dla  marek z branży FMCG, branży alkoholowej i innych. Jeśli projektowanie to Twoja pasja i uwielbiasz wyzwania, kreatywne myślenie oraz chcesz pracować dla najlepszych marek, wyślij nam swoje portfolio oraz CV.

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:
  • Analiza briefu, przygotowanie benchmaków zgodnych z briefem
  • Współpraca przy tworzeniu linii kreatywnych
  • Sprawne projektowanie konceptów graficznych
  • Praca nad projektami graficznymi opakowań jak również nad opracowaniem architektury dla marki
  • Tworzenie ilustracji, praca z typografią i postprodukcją zdjęć, przygotowanie wizerunków 2D, 3D oraz ikon
  • Udział w prezentacjach, argumentacja i omawianie przygotowanych koncepcji projektowych
IDEALNY KANDYDAT:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe artystyczne
  • Masz doświadczenie zawodowe (min 4 lata) oraz sukcesy w dziedzinie projektowania graficznego związanego z brandingiem lub packaging designem
  • Biegle poruszasz się w programach graficznych: Photoshop, Illustrator
  • Masz łatwość tworzenia konceptów graficznych, ich rozwoju i udoskonalania z uwzględnieniem pracy nad detalem
OFERUJEMY:
  • Ciekawą, zespołową i odpowiedzialną pracę w renomowanej agencji brandingowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobycie dalszego doświadczenia zawodowego w pracy z uznanymi, również międzynarodowymi markami
  • Stabilne zatrudnienie
  • Komputer biznesowy
  • Pracę zdalną
Klauzula RODO:

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych jest PND Futura z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 125/204 Wrocław (tel. 71 78 226 41, e-mail: biuro@pndfutura.pl), na który można się kontaktować z pytaniami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Podane dane będą przetwarzane na potrzeby obsługi procesu rekrutacji.

Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolna zgoda, wyrażona przez wyraźne działanie, tj. przesłanie CV, której brak uniemożliwia uwzględnienia zgłoszonej kandydatury w procesie rekrutacji.

Podane dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji, z zastrzeżeniem wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, wówczas dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również skarga do organu nadzorczego (do 25 maja 2018 r. jest nim GIODO).