kandydatów

Etat Dysponent w transporcie międzynarodowym

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Dysponent w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5468
OBOWIĄZKI:
Planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych; Monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw; Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i zdalna koordynacja pracy kierowców oraz optymalizowanie kosztów; Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów; Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów; Nadzór nad dokumentacją spedycyjną; Współpraca z magazynami.Praca na czas określony: 33 mies., potem um. na cz. nieokreśłonyGodziny pracy 8:00 - 16:00Kontakt z pracodawcą: tel. 785 054 106, email: NDebska@duvenbeck.de
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

odpowiedzialność; rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków; współpracy z klientemplanowania i organizacji transportów; dbania o jakość i terminowość dostaw; rozw. problemów z transportem;Wykształcenie wyższe kierunkowe (transport/logistyka);Mile widziany ukończony kurs logistyczny CILT (UK);- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie transportowej- znajomość rynku transportowego oraz zagadnień z nim związanych- dobra znajomość języka ang lub niemieckiego (ukraiński i rosyjski mile widziane)- umiejętność dobrego radzenia sobie ze stresem, szybkiego podejmowania decyzji oraz optymalnego dysponowania środkami transportu- b.dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu a jednoczesnie umiejętność pracy w zespole-biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,- dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne- umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 458 - 4 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu