kandydatów

Etat Project Manager

Firma: artgeist Sp z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Od 2004 roku specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży obrazów, fototapet i elementów dekoracji wnętrz dla Klientów z całego świata. Kochamy tworzyć dekoracje, które upiększą każde wnętrze na całym świecie. Działamy w oparciu o pasję naszych współpracowników, czerpiąc radość z tworzenia.

Project Manager
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PM/09/2021
Twój zakres obowiązków:
  • Całościowe, samodzielne prowadzenie projektów end-to-end (ecommerce home decor) zgodnie z ustalonymi standardami, w obszarze zarządzania ofertą i produktem
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji w projektach, w szczególności budżetów, harmonogramów
  • Planowanie i nadzorowanie pracy zespołu projektowego
  • Raportowanie stanu prowadzonych projektów w organizacji
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektu
  • Wsparcie w procesie researchu i tworzenia nowych technologii produktowych
  • Wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów
  • Wsparcie w procesie tworzenia i koordynacja kampanii produktowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min 2letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość trendów w branży home decor i dobre wyczucie estetyki
  • Certyfikaty: Prince2, inne dotyczące zarządzania projektami- mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w metodyce Agile
  • Znajomość języka angielskiego
To oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie z branży e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy w gronie specjalistów
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej Enel-Med oraz ubezpieczenie grupowego Uniqa
  • Kartę na zajęcia sportowe, by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-09-2021
Wyświetleń: 182