kandydatów

Etat Protetyk słuchu

Firma: Soczewki24.pl miejsce pracy: Wrocław

Sieć salonów Soczewki24.pl oferująca swoim Klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty najbardziej renomowanych producentów, wysokiej jakości, poszukuje osoby na stanowisko:

Protetyk słuchu
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres Obowiązków:
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu,
  • wykonywanie badań audiologicznych,
  • sprzedaż aparatów słuchowych, akcesoriów i środków pielęgnacyjnych,
  • budowanie długotrwałych relacji,
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz.
Wymagania:
  • ukończone studia kierunkowe lub kurs protetyki słuchu – warunek konieczny,
  • predyspozycje do pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi,
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • szukamy osoby lubiącej kontakt z ludźmi, otwartej i komunikatywnej, dla której empatia nie jest tylko słowem,
  • sumienność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia oferując umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju,
  • szkolenia produktowe,
  • rabaty pracownicze,
  • kartę Multisport.