kandydatów

Etat Serwisant Elektronarzędzi (branża elektrotechniczna)

Firma: Sumax Elektronarzędzia sp. z o.o. sp.k miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5509526, z dnia 2021-09-02

Zaspokajamy potrzeby naszych klientów w zakresie dostaw i serwisu elektronarzędzi, sprzętu budowlanego.

Serwisant Elektronarzędzi (branża elektrotechniczna)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Charakter pracy: praca stacjonarna, jedna zmiana 7-15, naprawy markowych elektronarzędzi.
Opis stanowiska:

  • Na tym stanowisku zaangażujemy Cię w działania związane z naprawianiem wszelkiego rodzaju elektronarzędzi.
  • Będziesz operować światowymi markami produktów.
  • Będziesz pracował na całkowicie samodzielnym i niezależnym stanowisku technicznym wyposażonym we wszystkie narzedzia pracy

Między innymi za to będziemy Ci płacić. Niemało.

Miejsce pracy: ul. Karmelkowa, Wrocław

Wymagania

Czego będziemy wymagać od Ciebie?

  • Zaangażowania.
  • Determinacji.
  • Otwartości na rzeczy nowe.
  • Współpracy.
  • Pomysłów.
  • Zdolności manualne.
    Podstawowa wiedza techniczna.
  • Wszystko to w dowolnych proporcjach.

Stanowimy zgrany, skuteczny zespół. Będzie nam bardzo miło, jeśli wspólnie uznamy, że pasujesz do nas. I my do Ciebie. Będzie nam tym bardziej miło, kiedy podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Stałą podstawę plus część zmienną wynagrodzenia.
  • Narzędzia pracy.
  • Zgrany zespół.
  • Coaching na każdym etapie Twojej pracy.
  • Prawo do awansu w stale rozwijających się strukturach operacyjnych naszej firmy.
  • Mamy do zaoferowania coś jeszcze, co bardzo Ci się spodoba. Jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Pamiętaj, nie chcemy zatrudnić Twojego CV. Jak myślisz, dlaczego ?

Sprawdź nas na www.sumax.pl

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2021
Wyświetleń: 172