kandydatów

Etat Specjalista SEM / PCC

Firma: Artgeist sp. z o. o. miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy polską firmą e-commerce o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Zmotywowani szybkim rozwojem, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu istotnych zmian w procesach zachodzących wewnątrz firmy. W związku z tym pracujemy nad aplikacją do kompleksowego zarządzania najważniejszymi działaniami wewnątrz organizacji.

Specjalista SEM / PCC
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • zarządzanie kampaniami Google Ads na rynkach europejskich od kątem marketplace
  • zarządzanie kampaniami PPC na wszystkich rynkach Amazon
  • zarządzanie kampaniami reklamowymi na eBay / Kaufland / Ads Allegro
  • analiza prowadzonych kampanii pod kątem wyznaczonych KPI, tworzenie rekomendacji optymalizacyjnych
  • optymalizacja prowadzonych kampanii reklamowych

Wymagania:

  • masz przynajmniej roczne doświadczenie w planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii na Marketplace
  • masz doświadczenie w pracy z budżetami powyżej 500 000 PLN/mc,
  • dobrze znasz reklamy na marketplace
  • swobodnie poruszasz się w MS Excel / Google Sheets (umożliwiającej analizę wyników prowadzonych kampanii i dużej ilości danych)
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • cenisz sobie w pracy dociekliwość i skrupulatność
  • doświadczenie w pracy w domu mediowym / agencji będzie dodatkowym atutem
  • mile widziany: certyfikat potwierdzający znajomość Google Ads, Analytics.
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w otwartym i kreatywnym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach z zakresu e-commerce
  • motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom
  • dofinansowanie do nauki języka obcego
  • kartę na zajęcia sportowe, by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego Enel-Med oraz ubezpieczenia grupowego Uniqa - Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne
  • atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy