kandydatów

Etat Kierownik ds. administracji i zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy miejsce pracy: Oleśnica

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Kierownik ds. administracji i zamówień publicznych
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/21/0939
OBOWIĄZKI:
Organizowanie przetargów, opracowywanie planów zapotrzebowań oraz dokonywanie zakupów, prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych. Nadzór nad gospodarką i eksploatacją służbowych pojazdów samochodowych oraz rozliczaniem kosztów użytkowania samochodów prywatnych do celów służbowych.Opiniowanie dokumentacji prac remontowych, zmian sposobu użytkowania pomieszczeń, obiektów, które wpływają na zmianę warunków ochrony przeciwpożarowej.Opracowywanie harmonogramu remontówKontrola prac remontowych, prowadzenie księgi obiektu budowlanego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Staż pracy minimum 3 lata na danym stanowisku lub podobnymZnajomość ustawy o zamówieniach publicznych

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy