kandydatów

Etat Magazynier / Operator wózka widłowego

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Aktualnie dla naszego Klienta w Kątach Wrocławskich, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr ref.: MAG/KAT/0721
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego bocznego,
  • prace magazynowe.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • aktualne uprawnienie do obsługi wózków widłowych UDT,
  • znajomość komputera mile widziana,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość własnego dojazdu do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie: umowa o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie do 4500 zł brutto miesięcznie,
  • kartę paliwową 200 zł netto,
  • premię produkcyjną do 1200 zł brutto,
  • przyjazną atmosferę :)
  • pracę w miejscowości Kąty Wrocławskie.