Etat Blacharz izolacji przemysłowych, monter izolacji przemysłowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Blacharz izolacji przemysłowych, monter izolacji przemysłowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0738
OBOWIĄZKI:

- prefabrykacja elementów z blachy do wykonania izolacji rurociągów i kanałów wentylacyjnych - montaż izolacji rurociągów - montaż płaszczy z blachy na izolacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych
Uprawnienia: min. 1 rok doświadczenia

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-08-2021
Wyświetleń: 168