kandydatów

Etat Handlowiec - branża chłodnicza

Firma: WIGMORS miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5465333, z dnia 2021-08-27

Firma WIGMORS to firma rodzinna z polskim kapitałem, obecna na rynku od 1981r. To największa w Polsce sieć hurtowni chłodniczych. Posiadamy bogatą ofertę handlową, obejmującą tysiące produktów asortymentowo związanych z chłodnictwem i klimatyzacją – od drobnych akcesoriów do kompletnych instalacji. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu liczących się na światowym rynku chłodniczym producentów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu.

Oddziały naszej firmy mieszczą się w Szczecinie, Krakowie, Koszalinie, Tarnowie, Katowicach, Gorzowie Wlkp., Dębicy oraz Wrocławiu.

Handlowiec - branża chłodnicza

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Obsługa klienta stacjonarnego (przygotowywanie ofert, realizacja zamówień, fakturowanie)

lub

kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego i międzynarodowych serwisów aukcyjnych.

Praca w zespole doświadczonych handlowców, w branży chłodniczej, we Wrocławiu, w siedzibie firmy, pn-pt. między 8-17.

Wymagania

  • Warunek konieczny - biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie handlowe
  • Dobra znajomość MS Office
  • Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie techniczne
  • Chęć do nauki i pozytywne nastawienie
  • Chęć do pracy w zespole w charakterze handlowca

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Praca pn-pt
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia
  • Komfortowe biuro
  • Bezpłatny, duży parking dostępny dla pracowników

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-08-2021
Wyświetleń: 173