kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Operator maszyn
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn
  • sumienność i cierpliwość podczas wykonywania zleconych zadań, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność współpracy w zespole
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Twoje zadania:
  • obsługa maszyn poligraficznych
  • realizacja ustalonych planów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi
  • kontrolę wykonania założonych celów i zadań
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy po 3 – miesięcznym okresie próbnym)
  • stawkę godzinową: 21 zł brutto
  • pracę w systemie 3- zmianowym (8h) od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • po okresie próbnym – premia wynikowa oraz szeroki zakres benefitów pracowniczych (Dofinansowanie do obiadów, opieka zdrowotna, Karta Multisport, prezenty świąteczne, imprezy integracyjne)
  • dogodną lokalizację miejsca pracy (dojazd tramwajem linii: 70, 74/ autobusem: 118)