kandydatów

Etat Sprzedawca w kantynie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzedawca w kantynie
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5537
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie zamówień osadzonych na produkty żywnościowe i higieniczne,- przyjmowanie zamówień na paczki,- obsługa kasy fiskalnej/programu sprzedażowego wraz z drukarką fiskalną,- obsługa klienta podczas widzeń w jednostce penitencjarnej,- składanie zamówień u dostawców zgodnie z umowami,- sprawdzanie ilości, jakości oraz terminów ważności dostarczanego towaru,- terminowe przygotowanie dokumentacji do rozliczeń,- prowadzenie gospodarki materiałowo-magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami ze szczególnym uwzględnieniem obrotu artykułami spożywczymi i przemysłowymi.Praca w godz.: 8:00-16:00. Praca według grafiku, również w weekendy. Oferta dostępna w sali G.Kontakt z pracodawcą - poprzez stronę interentową:https://www.igbmazovia.pl/praca-dolacz-do-nas/126-praca/661-sprzedawca-w-kantynie-na-terenie-zakladu-karnego-nr-1
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: doświadczenie w obsłudze klienta oraz w obsłudze detalicznej - min. rok, obsługa kasy fiskalnej,obsługa komputera w środowisku Microsoft Office (Word, Excel),sumienność, pracowitość, punktualność oraz asertywność

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu