kandydatów

Etat Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5483
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków dla dzieci przedszkolnych dostarczanych z kuchni głównej, dbałość o czystość i higienę w czasie pracy, wydawanie przygotowanych posiłków woźnym. Zmywanie, sprzątanie pomieszczeń kuchennychOferta dostepna w sali G. Kontakt z pracodawcą - osobisty, telefoniczny: 71 798 69 19, mailowy: sekretariat.zs-p13@wroclawskaedukacja.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: mile widziany,dokładność, czystość, sumienność, pracowitość, dyspozycyjność odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu