kandydatów

Etat Konserwator elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Konserwator elektryk
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5504
OBOWIĄZKI:
•wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektów i terenu zewnętrznego, w tym:prace eksploatacyjne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazd, przełączników, opraw oświetleniowych, elementów instalacji elektrycznej, wymiana źródeł światła)prace kontrolno-pomiarowe dotyczące urządzeń i instalacji elektrycznych,demontaż elementów aparatów i urządzeń elektrycznych w celu przekazania do naprawy, ponowny montaż elementów po naprawie,wykonywanie drobnych prac instalacyjno – montażowych w pomieszczeniach użytkowników, modyfikacje istniejących instalacji elektrycznych w celu dostosowania do bieżących potrzeb,prace związane z konserwacją urządzeń i aparatury elektrycznej NN,dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu•wykonywanie bieżących przeglądówPraca w godzinach 7:30-15:30Kontakt z pracodawcą: praca@uwr.edu.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 3 lata•uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń elektrycznych do 20 kV; •brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;•aktualne Świadectwo kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia SEP E Grupy 1 ust. 2), 3), 4), 7), 10);•aktualne Świadectwo kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia SEP D Grupy 1 ust. 2), 3), 4), 7), 10);•umiejętności prostych napraw z zakresu instalacji sanitarnych, prac ślusarskich lub robót budowlanych;•umiejętność podstawowej obsługi komputera;

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu