kandydatów

Etat Młodszy operator produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Młodszy operator produkcji
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/5447
OBOWIĄZKI:
Przestrzeganie wymaganych prawem przepisów i systemów jakości podczas procesów przygotowawczych i produkcyjnych. Kontrola wzrokowa jakości wyrobu. Trzy zmiany w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lataMiejsce wykonywania pracy:- ul. Ryżowa 1, Bielany Wrocławskie, - ul. Magazynowa 5, Bielany Wrocławskie. Kontakt z pracodawcą: poniedziałki i środy w godzinach 9-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: min. podstawowe, mile widziane zasadnicze zawodowe, staż pracy: minimum 2 m-ce na ww. zawodzie w ciągu ostatniego roku przy wyrobach spożywczychumiejętności: dobry wzrok, zdolności manualne, sprzwnośc fizyczna, szybkość w działaniu, brak alergii na środki spożywcze np. pszenica, mąka, możliwość wykonywania pracyw wymuszonej pozycji ciała, praca chodząca, stojąca, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny, osoby karane lub zwolnione dyscyplinarnie nie będa brane pod uwagę

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu