Etat Specjalista do spraw przetwarzania danych / data processing specialist

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista do spraw przetwarzania danych / data processing specialist
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5308
OBOWIĄZKI:
Mapowanie danych.Modelowanie danych.Modelowanie sprawozdań.Automatyzacja procesu.Projektowanie taksonomii.Uczestniczenie w realizacji kontraktów realizowanych przez firmę w zakresie wdrożeń oprogramowania, przygotowania jego parametrów konfiguracji oraz w szczególności w zakresie przygotowania automatyzacji procesów sprawozdawczych.Wspieranie działań marketingowych i handlowych w zakresie przygotowania materiałów, opisów, dokumentacji itp.Znajomość produktów i usług oferowanych przez firmę tj. oferowanego oprogramowania, jego funkcji, zakresu zastosowania oraz usług profesjonalnych.Rozwijanie standardów firmowych w zakresie planowania, wyceny i realizacji kontraktów poprzez planowanie i dokumentowanie realizowanych projektów.Umowa na okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony.Kontakt z pracodawcą: tel. 504 207 613, rekrutacja@gpm-sys.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali analitycy systemów komputerowych i programiści gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe: matematyka, statystyka, ekonomia, staż pracy dowolny, dobra znajomość jęz. angielskiego pozwalajaca na swobodną komunikację, minimum B2, biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel), SQL, PYTHON, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu, duża samodzielność i aktywność w rozwiązywaniu problemów, systematyczność, dokładność oraz dobra organizacja pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu