Etat Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolonej 25/25 etatu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej miejsce pracy: Udanin

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolonej 25/25 etatu
Miejsce pracy: Udanin
Numer: StPr/21/0384
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi w wieku przedszkolnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: wychowanie przedszkolne i wczesnoszkole

Wymagania inne:

praca w godz. 8-13 25/25 etatu : 100 godzin w miesiącu , 25 godz. w tyg , 5 godz. dziennie

Miejsce pracy:

Udanin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej