kandydatów

Etat Pracownik magazynowy (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Wrocław

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy (m/k)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PM/WRO/0821
Obowiązki:
  • przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów,
  • sprawdzenie przyjętego towaru pod względem ilościowym,
  • kierowanie wózkiem widłowym oraz ręcznym wózkiem paletowym,
  • przemieszczanie towarów lub innych materiałów po obszarze magazynu,
  • rozpakowywanie, przenoszenie i przepakowywanie towaru w magazynie,
  • przestrzeganie procedur magazynowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z wymaganiami,
  • udział w inwentaryzacjach magazynów,
  • prace ze skanerem,
  • przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • umiejętność obsługi systemów magazynowych,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • skrupulatność i obowiązkowość.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki: 4020 zł brutto podstawy za miesiąc + premia uznaniowe do 20%,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym,
  • możliwość nadgodzin w soboty,
  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
  • darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
  • możliwość pracy z najlepszymi w branży,
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (firma mieści się przy Wrocławskim Parku Technologicznym).