kandydatów

Etat Fullstack/ frontend developer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Fullstack/ frontend developer
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5277
OBOWIĄZKI:
- Udział w projekcie związanym z budową systemu analizy zdjęć satelitarnych- Współpraca z zespołami ekspertów z Europejskiej agencji kosmicznej- Odpowiedzialność za front i backend naszej platformy - Śledzenie trendów rynkowych oraz nieustanny rozwój kompetencji - miejsce pracy: Wrocław/ Praca zdalna- koncentrujesz się na jednym projekcie- możesz zmienić projekt- masz wpływ na wybór narzędzi i technologii - masz wpływ na rozwiązania technologiczne - masz wpływ na produkt - tworzysz kod "od zera"- koncentrujesz się na rozwoju produktu- koncentrujesz się na utrzymaniu koduSystem czasu prac: zadaniowyGodziny pracy 8:00 - 16:00Kontakt z pracodawcą: rekrutacja@fourpoint.com.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: JavaScript developer
Uprawnienia: Back-end developer: Python (Phthon, Django, MySQL, OOP, JavaScript, jQuery, Git)
Uprawnienia: Znajomość Java, J2EE, .Net, C#, MS SQL, Oracle, SAP, OEBS

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe,język angielski B2Znajomość Java, J2EE, .Net, C#, MS SQL, Oracle, SAP, OEBS,Back-end developer: Python (Phthon, Django, MySQL, OOP, JavaScript, jQuery, Git)JavaScript developerznajomość frameworka Angular lub ReactJSZnajomość Microsoft AzureMin. 4 lata doświadczenia jako Fullstack Developer- Znajomość frameworka Angular lub ReactJS- Znajomość MS SQL Server

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu