kandydatów

Etat Pracownik utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie miejsce pracy: Pogalewo Wielkie

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Pogalewo Wielkie
Numer: StPr/21/0346
OBOWIĄZKI:
Nadzór oraz kontrola parku maszyn w zakładzie pracy; usuwanie zgłoszonych usterek; dbanie o porządek w parku maszynowym. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie cv na adres: mszewczuk@organika.pl; kontakt tel. 55 270 1276 lub 552701213 po 30.08.2021r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

Oczekiwania wobec kandydatów do pracy:- wykształcenie średnie techniczne;- kierunek: technik budowy maszyn;- umiejętność dokonywania diagnostyki maszyn, analizy problemów związanych z mechaniką maszyn;- mile widziane uprawnienia spawalnicze;- zdolność do samodzielnej pracy w Parku Maszyn;- mobilność;- gotowość do świadczenia pracy poza normatywnym czasem pracy;- punktualność, wysoki stopień odpowiedzialności;- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;- umiejętność czytania instrukcji DTR maszyn, rysunków technicznych, elektrycznych.

Miejsce pracy:

Pogalewo Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 300 - 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie